Rychlé informace


19. června 2011
Ve Fotogalerii přibyly obrázky z utkání straší přípravky s dívkami Zbrojovky Brno.
19. června 2011
Ve složce VIDEA najdete góly z utkání s týmem Vrchoviny.
19. června 2011
"B" mužstvo v posledním zápase remizovalo s týmem Moutnice. Podrobnosti zde
19. června 2011
V Přípravě starší přípravky infornace o přátelském utkání s dívkami Zbrojovky Brno.
19. června 2011
V Aktualitách mladší přípravky najdete zhodnocení sezóny trenérem Šanderou.
19. června 2011
V Anketách můžete hlasovat pro nejlepšího hráče utkání s týmem Vrchoviny.
18. června 2011
"A" tým se po domácím vítězství na celkem SFK Vrchovina stal vítězem moravskoslezská divize D. Podrobnosti zde.
12. června 2011
"A" tým veze všechny body po vysokém vítězství v Uherském Brodě. Podrobnosti zde.
12. června 2011
Dorost vysoko prohrál ve Veverské Bitýšce. Podrobnosti zde.
11. června 2011
Ani poslední zápas žákovských týmů nepřinesl nic nového S mužstvy Veverské Bitýšky Starší žáci prohráli a mladší žáci naopak zvítězili.
8. června 2011
V Aktualitách starší přípravky najdete informace o ukončení sezóny.

Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009

TOPlist
Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice město Rosice
Palackého 177, Tetčice obec Tetčice
Medkova 6, Brno ENORM, a.s.
Palackého 28, Tetčice OMNITECH spol s.r.o.
Tyršova 75, Rosice KOVOVÝROBA MAREK A SYN s.r.o.
skupina ČEZ skupina ČEZ
Hybešova 320, Rosice ESET, s.r.o.
Geografické informační systémy, projekce a služby v oblasti elektro, geodetické práce ADITIS
TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR
Na Drahách 150, Zbýšov NEKUŽA MILAN
Poděbradova 16, Brno KYTLICA-elektro
Brněnská 1027, Rosice ROMAPOL, s.r.o.
Křiby 310, Tetčice CRLÍK JOSEF
Vodova 28, Brno GAUSSIS, s.r.o.
Pod Oborou 1078, Rosice TVARŮŽEK ZDENĚK
Nádražní 60, Tetčice PILA TETČICE a.s.
ELMO
Rosická 100, Tetčice RUSÍN & spol. spol. s r.o.
Jamborova 49, Brno ELMOZ, a.s.
Roman Dvořáček, V Hájku 21, Oslavany Dvořáček, zahrada na klíč
Brno, Tuřanka 115 MON-ING BRNO, s. r. o.
Mlýnská 13, Brno ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.
Za Sokolovnou 424, Telnice Ing. KNOL MIROSLAV
Křiby 338, TETČICE TUŠL VÁCLAV – INSTALACE
Brněnská 1244, Rosice MPS MOTO s.r.o.
RAVEANE ZDENĚK, Křiby 207, Tetčice
Rozpis zápasů: MUŽI "A" - jarní část

Jít na rozpis podzimní části

18. kolo 27. března 2011
Domácí Hosté Výsledek
HodonínRosice1:1
Velké MeziříčíŽďár n Sáz.1:3
BlanskoNapajedla2:1
OtrokoviceVyškov2:0
TřebíčBystrc1:2
Sparta BrnoKonice0:0
TasovicePelhřimov2:1
VrchovinaUherský Brod1:1
19. kolo 2. dubna 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceTřebíč1:0
VrchovinaVelké Meziříčí1:0
Uherský BrodTasovice0:1
PelhřimovSparta Brno0:1
KoniceHodonín2:5
BystrcOtrokovice2:1
VyškovBlansko2:0
NapajedlaŽďár n Sáz.0:0
20. kolo 9. dubna 2011
Domácí Hosté Výsledek
OtrokoviceRosice2:1
Velké MeziříčíNapajedla4:1
Žďár n. S.Vyškov1:1
BlanskoBystrc0:4
TřebíčKonice1:1
HodonínPelhřimov1:1
Sparta BrnoUherský Brod6:0
TasoviceVrchovina1:1
21. kolo 17. dubna 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceBlansko1:0
TasoviceVelké Meziříčí5:1
VrchovinaSparta Brno0:1
Uherský BrodHodonín1:1
PelhřimovTřebíč4:3
KoniceOtrokovice0:3
BystrcŽďár n Sáz.1:0
VyškovNapajedla4:2
22. kolo 24. dubna 2011
Domácí Hosté Výsledek
Žďár n Sáz.Rosice2:2
Velké MeziříčíVyškov0:0
NapajedlaBystrc1:1
BlanskoKonice2:2
OtrokovicePelhřimov1:2
TřebíčUherský Brod1:1
HodonínVrchovina1:0
Sparta BrnoTasovice2:1
23. kolo 30. dubna 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceNapajedla3:2
Sparta BrnoVelké Meziříčí2:2
TasoviceHodonín2:4
VrchovinaTřebíč0:0
Uherský BrodOtrokovice1:2
PelhřimovBlansko2:0
KoniceŽďár n Sáz.1:2
BystrcVyškov0:0
24. kolo 8. května 2011
Domácí Hosté Výsledek
VyškovRosice1:1
Velké MeziříčíBystrc2:1
NapajedlaKonice2:2
Žďár n Sáz.Pelhřimov1:3
BlanskoUherský Brod1:1
OtrokoviceVrchovina2:1
TřebíčTasovice2:1
HodonínSparta Brno1:1
17. kolo 11. května 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceSparta Brno6:0
Uherský BrodVelké Meziříčí1:2
PelhřimovVrchovina5:1
KoniceTasovice0:3
BystrcHodonín3:0
VyškovTřebíč0:2
NapajedlaOtrokovice4:1
Žďár n Sáz.Blansko6:1
25. kolo 14. května 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceBystrc5:3
HodonínVelké Meziříčí4:1
Sparta BrnoTřebíč2:3
TasoviceOtrokovice0:2
VrchovinaBlansko3:0
Uherský BrodŽďár n Sáz.2:2
PelhřimovNapajedla6:3
KoniceVyškov0:1
26. kolo 22. května 2011
Domácí Hosté Výsledek
Velké MeziříčíRosice0:2
BystrcKonice0:0
VyškovPelhřimov3:0
NapajedlaUherský Brod3:0
Žďár n Sáz.Vrchovina3:1
BlanskoTasovice2:0
OtrokoviceSparta Brno2:1
TřebíčHodonín4:1
27. kolo 29. května 2011
Domácí Hosté Výsledek
KoniceRosice1:2
TřebíčVelké Meziříčí2:2
HodonínOtrokovice1:3
Sparta BrnoBlansko2:2
TasoviceŽďár n Sáz.3:1
VrchovinaNapajedla1:1
Uherský BrodVyškov3:1
PelhřimovBystrc1:4
28. kolo 4. června 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosicePelhřimov2:3
Velké MeziříčíKonice0:0
BystrcUherský Brod3:1
VyškovVrchovina0:0
NapajedlaTasovice1:1
Žďár n Sáz.Sparta Brno5:2
BlanskoHodonín1:2
OtrokoviceTřebíč0:0
29. kolo 11. června 2011
Domácí Hosté Výsledek
Uherský BrodRosice1:6
OtrokoviceVelké Meziříčí5:0
TřebíčBlansko4:2
HodonínŽďár n Sáz.8:1
Sparta BrnoNapajedla3:1
TasoviceVyškov1:1
VrchovinaBystrc2:0
PelhřimovKonice2:0
30. kolo 18. června 2011
Domácí Hosté Výsledek
RosiceVrchovina2:0
Velké MeziříčíPelhřimov0:4
KoniceUherský Brod0:1
BystrcTasovice1:7
VyškovSparta Brno1:0
NapajedlaHodonín1:0
Žďár n Sáz.Třebíč3:1
BlanskoOtrokovice0:0
...
 
Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.